Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?

NEDEN EMİRAYSTONE ?

Birincisi;

Sizin için en iyisini bulduk. Çok fazla araştırma ve eğitimden sonra, müşterilerimize sunmaya karar verdiğimiz markalar konusunda çok seçici davrandık. Bu markalar, Kuvars için karışımlarında en az % 90 oranında saf Doğal Kuvars bileşimi kullanır, denge reçine ve bağlayıcı karışımıdır. Porselen levhalar için yüksek oranda Porselen ve Cam bileşimi kullanılır. Bu yüksek Porselen ve Kuvars içeriği, bitmiş ürünün dayanıklılığını ve bütünlüğünü korumada çok önemlidir. Bu nedenle yüzeyleriniz için bir Porselen veya Kuvars ürününü bizimle seçmelisiniz.

İkincisi;

Tezgah sektörü oldukça karmaşıktır. Birçok marka, düşük miktarda ve kalitede porselen ve kuvars bileşimine sahip standart altı malzemeler ithal etmekte ve bu da düşük performansa neden olmaktadır. Bazıları, levhalarının imalatında ana bileşenlerin dışında ek bileşenler kullanır; polimerik

veya çimento bazlı bağlayıcılar, ezilmiş granit ve mermer atık malzemelerinin yanı sıra seramik, silika, cam, ayna ve daha fazlası gibi geri dönüştürülmüş endüstriyel atık ürünler. Bu ürünler, yüksek kaliteli saf Porselen ve Kuvars ile üretilen levhalarla aynı performansı göstermez.

 

Üçüncüsü;

İmalat personelimiz, en yüksek kalitede kesme ve cilalama ekipmanı kullanma konusunda son derece eğitimli ve sertifikalıdır. Hizmetimizle gurur duyuyoruz ve projeniz için her levhayı dikkatlice seçiyor ve inceliyoruz. İmalat tamamlandıktan sonra, parçalar kuru monte edilir ve incelenir, böylece düzgün ve kusursuz bir kurulum için uygun bir uyum sağlanır.

Döşeme yüzeyleri için tasarım uyumu, EmirayStone’ daki bir diğer önemli üretim standardıdır. Her iş için en iyi levhaları ve yerleşimi oluşturmamızı sağlayan yazılım ve teknolojiyi kullanıyoruz. Geniş damar hareketlerine sahip tasarımlar, belirgin damarların mümkün olan en iyi şekilde eşleşmesini sağlamak için plakalar kesilmeden önce dijital olarak sıralanır.

Dördüncüsü;

Dolaplarınız üzerinden tezgah ölçülendirmesi için endüstri lideri lazer şablonlama teknolojisini kullanıyoruz. Bu yüksek hassasiyetle ölçümleme yapan cihazları kullanan uzman ölçü personellerimizin teknik ölçülendirmesi sayesinde montaj sırasında minimum silikon kullanımı ile tezgahlarınızın en doğru şekilde oturmasını sağlıyoruz. EmirayStone’ dan sipariş ettiğiniz her Kuvars ve Porselen marka tedariki kapsamlı bir üretici garantisi sunar. Gerçekleştirdiğimiz her ticari projenin ve size özel tek bir mutfak tezgahının arkasındayız.

Kaliteli Porselen ve Kuvars yüzeyler çok dayanıklıdır ve kurulumdan sonra özel bir bakım gerektirmez. Günlük bakıma gerek yoktur; tezgah yüzeyini sabun ve suyla yıkamanız yeterlidir.